Колеги и приятели си припомниха с „Истории с усмивки“ за Никола Анастасов

0
524

Стоянка Мутафова, Татяна Лолова, Светослав Пеев, Гинка Станчева, Ирен Кривошиева, Здравко Митков и много други се събраха тази вечер за представянето на автобиографичната книга на комедийния актьор в книжарница „Хеликон-България“ в София.

Той беше добър човек, обичаше хората, а усмивката на лицето му идваше от сърцето, отбеляза Светослав Пеев, който прочете откъс от книгата и разказа забавни истории с Анастасов.

Ирина Канушева – съавтор на книгата, посочи, че се е постарала да запази начина, по който той говори, за да може интересните случки да бъдат предадени така, както Анастасов ги разказва.

„Истории с усмивки“ е точно онова малко сладко бягство в спомените – за големи театрални спектакли и значими кинорежисьори, за талантливи актьори и артистични празници, от което имаме нужда днес, се отбелязва в анотацията на изданието.

Книгата прелива от весели и драматични случки, разказани с познатото чувство за хумор и самоирония от Кольо Анастасов.

Източник: БТА

Коментари

коментари

За още новини харесайте страницата ни във