Пет български града ще празнуват брака и традиционното семейство

0
642
Първият по рода си за България национален „Поход за Семейството“ ще се състои на 9 юни в пет града на страната – София, Пловдив, Варна, Бургас и Русе, съобщиха организаторите.

В семейна и приятелска атмосфера, участниците в похода ще изразят своята позиция по важни за обществото въпроси, свързани с предизвикателствата пред брака и семейството у нас, последствията от провеждането на антисемейни политики, демографската криза и други.

Всеки е добре дошъл със своето семейство, близки и приятели. В цялата страна по време на мероприятието ще се използват синьо и розово като цветове за тениски, плакати и балони, заедно с български знаменца, като всички те ще могат да се закупят в самото начало на мястото на събитието.

Всички тези символи, заедно с хубава българска музика и усмихнати лица се очаква да изпълнят празничното шествие. Акцент в Похода в някои от градовете ще бъдат и двойки, облечени в сватбените си костюми и булчински рокли. Предвижда се за финал на събитието, към небето да бъдат пуснати десетки балони, с надпис „ЗА семейството от мъж и жена“.

“Присъединете се и защитете правата на родителите и бъдещето на децата в България. Всички, които милеят за семейство, род и родина са добре дошли!”, отправят поканата си организаторите.

Здравите семейства носят огромна полза за съпрузите и децата. Те създават атмосфера на сигурност и стабилност, заедно с много радост и забавни моменти, посочват организаторите.

В София походът е в 14.00 часа от пл. „Народно събрание“, в Пловдив – в 11.00 часа от пл. „Аптека Марица“, във Варна – в 15.30 часа от Сцена „Раковина“, в Бургас – в 18.00 часа от пл.“Тройката“, в Русе – в 17.00 часа от Дома на културата.

Коментари

коментари

За още новини харесайте страницата ни във