Днес е последният ден, в който лондончани могат да си поръчат кон-еднорог

0
718

Днес е последният ден, в който лондончани могат да отидат на работа с файтон, в който са впрегнати два коня-еднорози, съобщава в. „Метро“.

Необичайната екстра се предлага в рамките на промоционална кампания на нов смартфон. Файтонът е боядисан в цветовете на дъгата и превозва желаещите безплатно. Той обикаля из лондонските улици и може да превози четирима души до офисите им.

Чудесните коне от впряга имат по един дълъг рог, прикрепен към челото. Кочияшите са двама и носят бомбета, черни костюми с оранжеви шалчета. Самата грива на конете също е решена в цветовете на дъгата.

Във файтона на разположение на пътниците е новият рекламиран смартфон, с който те могат да си направят селфита и пейзажни снимки.

Източник: БТА

Коментари

коментари

За още новини харесайте страницата ни във