ЦСКА отпадна от Купа България

0
439

ЦСКА загуби с 1:2 гостуването си на Локомотив (София) в мач от 1/16 финалите на Купа България и така отпадна от турнира, предаде родния сайт на отбора.

Мачът на стадиона в квартал „Надежда“ беше много напрегнат и домакините поведоха още в 6-ата минута чрез Димитър Георгиев, който се възползва от неточна игра в защитата на „армейците“.

На почивката старши треньорът Едуард Йорданеску направи две смени, което промени облика на отбора. Така в 54-ата минута резервата Руй Педро с прекрасно изпълнение възстанови равенството, а след това ЦСКА натисна съперника си.

Локомотив отново поведе в 71-ата минута след добре проведена контраатака.

До края не падна ново попадение, а двата отбора завършиха мача в намален състав, след като Даниел Пеев и Рафаел Перес бяха изгонени от игра в 87-ата минута, след спречкване помежду им.

Стартов състав на ЦСКА: Китанов, Чорбаджийски, Перес, Марин (46-Руи Пердо), Виана (73-Недялков), Малинов, Джордан (46-Ангелов), Нунеш, Дюлгеров, Рубен Пинто, Георгиев